• 123
    renatagrelewicz.pl
  • 123
    renatagrelewicz.pl
  • 123
    renatagrelewicz.pl


O mnie biznesowo

Z wykształcenia psycholog o specjalizacji klinicznej; z doświadczenia zawodowego menadżer z kilkunastoletnią praktyką w biznesie.

Znam i rozumiem sposoby funkcjonowania dużych struktur organizacyjnych (uczestniczyłam w procesie rozwoju instytucji finansowej z kilkusetosobowej do ponad tysięcznej). Ponad 10 lat na stanowiskach menadżerskich byłam odpowiedzialna za kreowanie polityki personalnej i wdrażanie narzędzi i procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. W swojej pracy zawsze starałam się łączyć perspektywę pracodawcy z perspektywą ludzi. Interesują mnie szczególnie zagadnienia autentycznego przywództwa, wypalenia zawodowego i zarządzania zmianą.

Towarzysząc w rozwoju biznesu równolegle rozwijałam swoje umiejętności trenerskie (absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych), zarządzania projektami (PMI) oraz coachingowe (Coach Wise Essentials Program, Coach Wise Equipped i Coach Wise Proficiency akredytowany przez International Coach Federation), uzyskując tytuł Proffesional Certified Coach ICF.

ICFCredentialCertificate.pdf


O mnie aktualnie

Wykorzystując zdobyte doświadczenie w biznesie oraz wiedzę psychologiczną, trenerską, coachingową obecnie pomagam ludziom realizować ich marzenia, a organizacjom stawać się bardziej ludzkimi. Towarzyszę ludziom w zmianie, w procesie rozwoju, odkrywania tego, co dobre, wzmacniające i rozumienia tego, co trudne i hamujące. Buduję relację w sposób skoncentrowany na człowieku, patrząc na niego holistycznie. W pracy łączę różne nurty pomocy psychologicznej i terapeutycznej, aby stworzyć coś wyjątkowego dla każdego z moich Klientów.

Dla biznesu prowadzę warsztaty rozwoju kompetencji menadżerskich i interpersonalnych. Pomagam organizacjom przejść przez proces zmian i reorganizacji pracując ściśle z kadrą zarządzającą, zgodnie ze słowami:

 \"wewnątrz organizacji tylko 3 zjawiska występuja naturalnie: spory, chaos i nieefektywność. Cała reszta wymaga przywództwa\"
                                                                                                                                                                                   Peter Drucker

O mnie osobiście

Prywatnie mama 2 studentów, z pasją do gotowania, miłośniczka gór: zdobywczyni himalajskich baz: Annapurny (4 350 m) i Mt. Everest (5 350 m), Kala Pattar (5 545 m), japońskiej Fuji (3 776 m), wulkanów w Ameryce Południowej: El Plomo (5 424 m), San Jose (5 856 m), bazy Berlin pod Aconcagua (6 000 m).Specjalizacja

Zarządzanie zmianą.

Rozwój kompetencji przywódczych, w tym zarządzanie strategiczne, budowanie i motywowanie zespołu, delegowanie zadań, komunikacja i udzielanie informacji rozwojowej.

Coaching kariery.

Rozwój inteligencji emocjonalnej.


Kwalifikacje

Coaching Center, Coach Wise Essentials Program i Coach Wise Equipped (programy akredytowane przez International Coach Federation).

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Podyplomowe Studium Zarządzania Kadrami.

Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej, Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych.

Zarządzanie projektami według PMBOK.


Ludzie o mnie

"cenię w Tobie umiejętność nawiazywania relacji nawet z trudnymi osobami, za to, że potrafisz odnaleźć się w różnych sytuacjach. Ważne jest, że potrafisz mowić trudne rzeczy biznesowi, zazwyczaj w taki sposób, ze inni dostrzegają wartość"Magda, współpracownik w zespole
"Cenię w Tobie życzliwość, otwartość, dużo ciepla, to, że nie stwarzasz dystansu..."Dominika, współpracownik w zespole
"... jestem Ci wdzięczma za umiejetność wydobycia z nas często skrywanych uczuć"
"podziwiam Cię za umiejetnośc nawiazywania z ludźmi wspaniałego kontaktu"uczestnicy szkolenia
"cenię w Tobie ogromną otwartość dla każdego człowieka, umiejętność zarządzania ludźmi w taki sposób, że nie odczuwam dystansu, tworzenie niesamowitej atmosfery, że praca w takim zespole jest dla mnie przyjemnością"Beata – współpracownik w zespole
"otwarta na dyskusję, potrafiąca walczyć o swoje racje (choć może czasami zbyt taktownie)"
"ma duży obszar do zorganizowania, sparwnie realizuje tematy, których się podejmie"Dyrektor Biura
"rewelacyjna energia i zarażanie energią, ogromna pasja i determinacja"Członek Zarządu