O mnie biznesowo

Z wykształcenia psycholog o specjalizacji klinicznej; z doświadczenia zawodowego menadżer z kilkunastoletnią praktyką w biznesie.

Znam i rozumiem sposoby funkcjonowania dużych struktur organizacyjnych (uczestniczyłam w procesie rozwoju instytucji finansowej z kilkusetosobowej do ponad tysięcznej). Ponad 10 lat na stanowiskach menadżerskich byłam odpowiedzialna za kreowanie polityki personalnej i wdrażanie narzędzi i procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. W swojej pracy zawsze starałam się łączyć perspektywę pracodawcy z perspektywą ludzi. Interesują mnie szczególnie zagadnienia autentycznego przywództwa, wypalenia zawodowego i zarządzania zmianą.

Towarzysząc w rozwoju biznesu równolegle rozwijałam swoje umiejętności trenerskie (absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych), zarządzania projektami (PMI) oraz coachingowe (Coach Wise Essentials Program, Coach Wise Equipped i Coach Wise Proficiency akredytowany przez International Coach Federation), uzyskując tytuł Proffesional Certified Coach ICF.

ICFCredentialCertificate.pdf